background
Спорт для всіх

Благодійна організація "Благодійне товариство "Народний спорт" заснувала відзнаку «За благодійництво» у сфері пропаганди здорового способу життя, за конкретні практичні дії в розбудові спортивних майданчиків для зміцнення здоров’я.

 

На сьогодні цією відзнакою адміністрація БТ «Народний спорт» відмітила ряд спонсорських організацій, які внесли кошти в розвиток інфраструктури спортивного клубу «Спорт для всіх» та сприяли створенню нових видів тренажерів, а також осіб за конкретні практичні дії в розбудові спортивного майданчику та залучення до регулярних занять фізичною культурою та спортом широких верств населення, підлітків та молоді.

 


 

Виражаємо подяку всім, хто інвестував кошти в розвиток інформаційної структури та матеріальної бази майданчика "Спорт для всіх" шляхом придбання атрибутики клубу.

В 2011 році завдяки надходженню коштів від придбання атрибутики клубу побудовані два нових багатофункціональних тренажери, розширена зона "Силової підготовки". 

 

 

На спортивні снаряди та тренажера, які спроектовані і створені на пожертви спонсорів і благодійників прикріплені таблички, для ідентифікації і оприлюднення інформації «Завдяки кому з’явилися ці об’єкти». PDF

 


 

В рамках створення атрибутики клубу «Спорт для всіх» і бази для залучення інвестицій  для розвитку майданчика маємо для реалізації значок.

З ціллю придбання звертайтесь до адміністрації.

Вартість значка 20 грн. , для студентів і пенсіонерів 15 грн.

 


 

Завдяки праці аматорської бригади слюсарів, зварників, майстрів столярної справи, ремонтників проводиться сезонна підготовка майданчика клубу до весняно-літнього сезону. Проведені  ремонтні роботи по змазуванню рухливих поверхонь і підшипників, проведена закупка фарби і металокомплектуючих виробів для ремонту конструкцій.

За рахунок творчого доробку конструкторів і бригади слюсарів, зварників розробляється новий тип тренажера. 

 


 

Художник - графік, член клубу, наставник молоді і постійний відвідувач майданчика Жеребцов Борис Миколайович розробив макет значка в честь членів клубу, які займаються бодібілдингом і силовими вправами. 

 

Електронний вигляд макета на затвердженні у автора і адміністрації клубу. Серійний випуск значка планується на відкриття весняно-літнього сезону - 2012 р. 

 


 

Розроблені клони значка клубу - зображення яких Ви бачете на екрані.


Значки вийшли серією по 50 штук кожний. Кількість обмежена.

 


 

Розроблений і затвердженний вигляд і макет прапору клубу "Спорт для всіх".

 

Прапор в одиничному екземплярі виготовила відома компанія "COLUMB" провідний виробник іміджової продукції. Прапор буде піднято до відкриття весняно-літнього сезону. 

 


 

Розроблений і затвердженний макет і електронний вигляд значка клубу.

 

Плануємо від надходжень від реалізаціхїї атрибутики в 2011 році створити 2-3 нових тренажери, розширити зону "Силової підготовки", зону "Інтелектуального дозвілля". Для цього необхідно розробити проекти, закупити заготівки для виробництва стерднів і дісків для створення вандало захищених гантелей і лавок з регульованим нахилом для виконання силових вправ.

 


2024  Благодійне товариство "Народний спорт"